• משופץ
קולי פשט Repeller 8 חבילות סאונד הדברה מקורה הדברה אלקטרונית לחבר דוחה חרקים לבית, למשרד, למטבח, למחסן, הוט (2021 משודרג )

קולי פשט Repeller 8 חבילות סאונד הדברה מקורה הדברה אלקטרונית לחבר דוחה חרקים לבית, למשרד, למטבח, למחסן, הוט (2021 משודרג

ILS 32.98
במלאי
זמין להזמנה

קל לשימוש : פשוט לחבר אלקטרונית הדברה בתוך שקעי חשמל, זה יתחיל כאשר האור הכחול דולק.כיסוי יעיל שטח : זה יכול לכסות שטח של 800 ~ 1200 מטרים רבועים.את גלים קוליים יכולים לנוע דרך קירות.אנא השתמש לפחות 1 התקן עבור כל חדר, לא צריך להיות חסום על-ידי וילונות.כלכלי & בטוחה פחות צריכת חשמל ושקט, חסר ריח, ואין קרינה.בלי רעש בחדר לא ישפיע עליכם ועל חיית המחמד שלכם.המשרד לאיכות הסביבה אישר הדברה המכשיר : Est.98444-CHN-1. יישום רחב : את דוחה יתושים מתאים בבית, המטבח, בית מלאכה, משרדים, מוסכים, מחסן, עליות גג, בתי מלון, מרתפים, סופרמרקטים, בתי חולים, בתי ממגורות וכו'. 100% שביעות רצון אחריות : אם אתה לא מרוצה לחלוטין, להחזיר את המוצר ולקבל החזר מלא!לבצע את ההזמנה עכשיו מכשיר זה לבנות בית חם, סביבה נוחה עבורך. 3-5 ימים : להדוף מזיקים נסתרות בחושך.תחת ההשפעה של אולטרסאונד, הם ירגישו שלא בנוח. 2 שבועות ללא מערכת החיסון ומערכת העצבים הם פגומים, שגרמו הכי מזיקים לברוח. 3-4 שבועות : להמשיך להיות מושפעים על ידי אולטרסאונד, בלתי נסבל, לברוח מהבית לנצח.לחסל מזיקים ביסודיות.טיפים : כדי למנוע מזיקים מן חוזר, מומלץ להמשיך להשתמש.זה נעשה שימוש נרחב בבתים, מרכולים, מחסנים, מסעדות, משרדים, גינות, בתי מלון ומקומות אחרים.על מנת להשיג תוצאות טובות, חדר אחד ואחת לנהוג מומלצים.להגדלת שטחי אחסון, אנו ממליצים על התקנת 2 או התקנים נוספים.

מידע מפורט יותר

מוצרים דומים בקטגוריה