• משופץ
לגו העולם היורה Indominus רקס נגד אנקילוזאורוס 75941 מדהים דינוזאור בניית צעצועים לילדים, הכולל העולם היורה אופי Minifigures שעות של יצירתיות כיף (537 חתיכות)

לגו העולם היורה Indominus רקס נגד אנקילוזאורוס 75941 מדהים דינוזאור בניית צעצועים לילדים, הכולל העולם היורה אופי Minifigures

ILS 44.97
במלאי
זמין להזמנה

לדמיין מחדש קטעים מן העולם היורה הסרט הזה Indominus רקס נגד אנקילוזאורוס (75941) בניית צעצועים לילדים, הכולל מדהים 2 דינוזאורים, gyrosphere פריסה תחנת ועוד.ילדים יכולים משחק תפקידים מרתק פעולה עם 5 minifigures – כולל אוון גריידי, קלייר דירינג והאחים גריי וזאק מיטשל. בנוסף posable Indominus רקס. אנקילוזאורוס דינוזאור דמויות.יש כל כך הרבה דרכים לשחק עם gyrosphere התחנה, אשר כולל כרטיס בות', קרוסלה ו gyrosphere-שיגור פונקציה, בנוסף. ' ונגל לבנות עם עצים כדי להפיל את אנקילוזאורוס של החלקת זנב.מגניב יום הולדת, חג או הפתעה מתנה, זה 537 חתיכות לגו playset מציע כיף, מתגמל הבניין אתגר יצירתי סולו או קבוצה-play ניסיון עבור בנים ובנות בגילאי 8 ומעלה.את gyrosphere תחנת מודד מעל 4" (12cm) גבוה, 10" (27cm) רוחב ו 10" (27cm) עמוק – ואת זה פעולה וגדוש הרפתקאות דינוזאורים להגדיר משלבת בצורה מבריקה עם אחרים לגו העולם היורה מגדיר עבור תוספת יצירתית מהנה.

מידע מפורט יותר

מוצרים דומים בקטגוריה