• משופץ
10G SFP+ כדי SFP+ סיבי סיבים Media Converter - 10G OEO 3R שקוף מהדר - 2 x תקן פתוח SFP+ חריצים - אוניברסלי - תומך 10GB SFP+ או 1GB SFP סיבים מודולים - ללא Transceivers

10G SFP+ כדי SFP+ סיבי סיבים Media Converter - 10G OEO 3R שקוף מהדר - 2 x תקן פתוח SFP+ חריצים - אוניברסלי - תומך 10GB

ILS 442.50
במלאי
זמין להזמנה

5 גרם סיבים ערוץ SONET OC-192, SDH STM-64 (9.להשתמש בו עבור המרת & התאמת אורכי גל כאשר מקשרת צד שלישי 10 Gbps או 1 Gbps התקני הרשת - כלומר 850 ננומטר כדי 1300/1310 ננומטר, 1310 ננומטר ל 1550 ננומטר, אפילו DWDM ו CDWM אורכי גל נתמכים.יכול להיות בשימוש תקשורת החדר, R&D lab, מרכז נתונים, וכו'.09 Gbps) 10 G סיבים ערוץ (11.95 Gbps) 10 G וואן (10 Gbps) 10 G LAN (10. אבל, גם 1 G (1.32 Gbps) 10 G POS טכניים Parameters Transmission קצב : 8.09 Gbps) ועוד!.להשתמש בו בתור יחיד כדי Multimode Media Converter - 2 X תקן פתוח SFP+/SFP חריצים עבור כל סוג של SFP+ מודולים.מגוון רחב של פרוטוקולים נתמכים : 10 G Ethernet, 10 G וואן (10 Gbps), 10 G LAN (10.

מידע מפורט יותר

מוצרים דומים בקטגוריה