• משופץ
MYBEAUTYEYES הארכת ריסים נוצצים ריסים פריימר 15 ml/טרום-טיפול ריסים קבועה למחצה/בקלות מסיר חלבונים ושמנים/שמן חופשי/ארוך סיומת השמירה (שקוף)

MYBEAUTYEYES הארכת ריסים נוצצים ריסים פריימר 15 ml/טרום-טיפול ריסים קבועה למחצה/בקלות מסיר חלבונים ושמנים/שמן חופשי/ארוך

ILS 14.98
במלאי
זמין להזמנה

1 זה יכול להסיר חלבונים ושמנים : גלאם ריסים פריימר מגביר דבק הידבקות הריסים על ידי מסיר ביעילות את הנפט ושאר חומרים שומניים במהלך הרחבות. 2. זה משפר עפעף בריאות : הוא מכיל קרטין כדי לשמור ריסים חזקים ובריאים. 3 נמוכה גירוי : גלאם ריסים פריימר הוא מוצר שיוצר גירוי מינימלי בשימוש במהלך היישום. 4 אבטחת איכות : אנו נמצאים ללא הרף במרדף אחר הבריאות שלך ושל הלקוחות שלך על ידי מתן הגבוהה ביותר פרמיה איכות המוצרים.מוצר זה תואם ISO 9001(ניהול איכות) תקני ISO 14001(סביבת ניהול) סטנדרטים. 5 100% להבטיח כסף בחזרה : אנחנו מתחייבים מספק 100% של הלקוחות שלנו בכל פעם שאתה משתמש במוצרים שלנו.עם זאת, אם אתה לא 100% מרוצים עם השירות שלנו או מוצרים, פשוט לפנות אלינו.אנחנו תמיד עומדים על ידי הלקוחות שלנו לתמוך, ללא הרף מחפשים דרכים חדשות כדי לשפר.צבע : שקוף.

מידע מפורט יותר

מוצרים דומים בקטגוריה