• משופץ
רוז דוב - 10 סנטימטר מלא בעבודת יד מלאכותית פרח בר, רומנטי, מתנות לחג המולד, יום האהבה, חג ההודיה, יום האם, יום נישואין, מקלחות כלה, יום הולדת עם קופסת מתנה (לבן)

רוז דוב - 10 סנטימטר מלא בעבודת יד מלאכותית פרח בר, רומנטי, מתנות לחג המולד, יום האהבה, חג ההודיה, יום האם, יום נישואין,

ILS 38.98
במלאי
זמין להזמנה

【מושלם המתנה האידיאלית】- רוז הדובי הוא מאוד מתאים מתנה לאמא, אשתו, בנותיו, חברים.שימוש פרח הדוב במתנה על אמהות יום, יום נישואין, ימי הולדת, חתונה, יום האהבה, מקלחות כלה, חג ההודיה, יום נישואין, סיום לימודים עבור חברות, ילדים, בנות ואמהות.את יום אמהות פרחים על הקבר הם מתנה נהדרת ברירה. 【יד】- את השתמרו פרחים של רוז דוב נבחרו בקפידה על 250+ פרחים כל פרח הוא מותקן היטב על ידי יד כדי להבטיח מגע של רוז דוב. 【מתנה מושלמת גודל】- בגודל של רוז דוב 10 * 6.7 ס " מ,אשר הינה באיכות גבוהה ומתקדם מתנות.הוא מתאים להיות ממוקם בכל מקום בחדר.פרח דוב הוא בהחלט שובה עין לקישוט הבית. 【נחמד חבילת עיצוב – מתנה טובה ברירה】- נחמד ומיוחד מעוצב רומנטי החבילה.אתה תאהב את החבילה גם באתר שלך ממבט ראשון.שניהם חבילת דוב יפה מספיק.לשלוח מתנה למאהב שלך, אמא או בנות, חברות ואנשים שאכפת לך. 【נחמד אחרי מכירת שירותים】- אנחנו יודעים את זה מתנה שניתנה אדם חשוב מאוד.אז חוץ מזה נחמד איכות החבילה, אנו מספקים גם אחרי מכירות ושירותים.כל בעיות, אנא יידע אותנו ואנו תגובה מהיר מאוד לתת לך וזה חשוב המאהב שמח.

מידע מפורט יותר

מוצרים דומים בקטגוריה