• משופץ
אומנות כלי חיתוך על נייר מלאכת יד,360 מעלות סיבוב הלהב מלאכה חיתוך כלים,אמנות הסכין חותך,מלאכה סכין אומנות כלי חיתוך,מכיל שלושה להב (כתום)

אומנות כלי חיתוך על נייר מלאכת יד,360 מעלות סיבוב הלהב מלאכה חיתוך כלים,אמנות הסכין חותך,מלאכה סכין אומנות כלי חיתוך,מכיל

ILS 51.30
במלאי
זמין להזמנה

★【360 מעלות באופן חופשי סיבוב הלהב】 Hoo Oriana 2021 מלאכה חדש כלי חיתוך עם 360 מעלות סיבוב הלהב החותך חלק עקומות צורות מורכבות, את סיבוב הלהב יכול לעזור לך לחתוך לאורך צורות מורכבות או עקומות קל כמו עוגה בלי לשנות את החזקת עמדות שונות חיתוך זוויות. ★【ארגונומי צורת L להתמודד עם】 את ידית ארגונומית תוכנן ב L-צורה אשר יכולה להגדיל את מומנט עבור חיסכון עבודה.זה יהיה להגן על היד שלך במשך זמן רב חיתוך לעבוד.L-צורה יהיה גם לאפשר לך ראייה טובה יותר על חיתוך קווים. ★【סט שלם - 3pcs 15°30°45° להב כלול】שלנו מלאכה סכינים מגיע עם 3 פחמן פלדה עט להבי את זה הוא הכלי המושלם עבור כל סוגי הנייר ובודקים סטנסיל ביצוע פרויקטים כולל מגזרת נייר, מה שהופך את הכרטיס, גרוטאות, ההזמנות, אמנות גילוף תבנית עושה. ★【Safty קל להשתמש 】שלנו נירוסטה סכיני מלאכה הוא קל לשימוש כמו עט כדי לקבל את התבנית שאתה רוצה.זה יכול חותך נייר, קרטון, ויניל מגובה דבק ו-4 מיליון יריעות פלסטיק בצורה חלקה.ג ' יירו-לחתוך אמנות לחתוך כלי לא בקלות לחתוך את העור בשימוש רגיל, הם גם בטיחות לילדים. ★【המתנה האידיאלית】בהחלט מתנה אידיאלי לילדים שלך עבור פרוייקטים מלאכה אשר יכול לשפר את ידיים על כישורים, creativites.מתנה מושלמת לכל זה כמו אומנות, מלאכה עובד.צבע : כתום.

מידע מפורט יותר

מוצרים דומים בקטגוריה