• משופץ
Bhumi אבני חן 1.00 קראט אגס צבע Moissanite טבעת אירוסין, חתונה/כלה טבעת סט, הילה-הגדרה, מוצק של זהב וינטאג ' עתיק הנישואין טבעת מתנה בשבילה.

Bhumi אבני חן 1.00 קראט אגס צבע Moissanite טבעת אירוסין, חתונה/כלה טבעת סט, הילה-הגדרה, מוצק של זהב וינטאג ' עתיק הנישואין

ILS 269.99
במלאי
זמין להזמנה

????בשל מאוד שלהם מאפיינים דומים, Moissanites הם לעתים קרובות ולעתים קרובות טועה עבור יהלומים. ????Moissanites יש קשיות של 9. הערך של היהלום, תוך moissanite, אתה לא צריך לדאוג.65 שבירה - יהלומים הם 2. - ????Moissanite לעומת יהלום ???? - ????Moissanite לשמור על בהירות & ניצוץ לאורך כל החיים, בדיוק כמו יהלום.מבנה : ב 925 כסף סטרלינג 925 עם חותמת יהלום & Moissanite שומר על בהירות ניצוץ לאורך כל החיים.בחר גודל כדי לראות את מדיניות ההחזרה של הפריט.???????? ????❤️תחזור בקרוב❤️????. ????מומלץ להסיר תכשיטים לפני השתתפות בכל פעילויות שעשויות להיחשב שוחק תכשיטים כמו : מקלחת, שחייה, גינון, כלים וכו'. ????למה לקנות Moissanite על יהלום????? ????Moissanite הוא לכיס, זה 1/10 של היהלום מחיר. ????לא להשתמש בכל חומרים כימיים, קולי, ניקוי או חומרי ניקוי לניקוי תכשיטים.00 קראט אבן מרכזי צורה : צורת אגס העיקרי אבן צבע : חסר צבע אבן מרכזי בהירות : VVS1 אבן עיקריים גורמים : איכות גבוהה |. ????שם הוא לא גבוה יותר.מתנה מעולה : ליום הולדת, יום נישואין, חגים, מתנות לחג, סיום לימודים, חג המולד, יום האהבה, יום האם, תודה או פשוט "חושב עליך". ????????תודה על זה שיש הסתכלתי על תכשיטים יפים אני מקווה שתיהני ללבוש את זה,כל כך נהניתי עושה את זה.צד אבן חומר : זרקונים בצד אבן לעצב : אגס צד צבע אבן : שקוף בצד אבן בהירות : VVS1 הצד אבן גורמים : איכות גבוהה |.

מידע מפורט יותר

מוצרים דומים בקטגוריה